Roboty koszące AL-KO Robolinho®

kw. 07, 2021
admin

Szanowni Państwo

Wraz z rozpoczynającym się sezonem ogrodniczym 2021 i dzięki współpracy z Firmą FLORA-TECH z Bierunia uruchomiliśmy sprzedaż, instalację i serwis robotów koszących Robolinho®. Zautomatyzowane kosiarki Robolinho® pracują cicho, bezpiecznie, wydajnie. Dzięki zastosowaniu systemu podwójnego cięcia opracowanego przez AL-KO, Robolinho® zapewniają perfekcyjne cięcie. Jednocześnie powstałe mikrościnki trawy służą jako biologiczny nawóz do trawników. Zautomatyzowane kosiarki Robolinho® nie tylko koszą trawnik całkowicie automatycznie i niezawodnie ale także poruszają się przez wąskie przejścia i nachylenia do 45%.

 

Ogromnym atrybutem naszych robotów jest jakość. Dostępność części zamiennych i szybko dostępny serwis mobilny i stacjonarny w Bieruniu.

 

AL-KO to narzędzia ogrodnicze zaprojektowane w Niemczech i produkowane w Austrii od 1966 roku. Od ponad 50 lat projektowane i rozwijane narzędzia ogrodnicze, które łączą w sobie ducha innowacji, najwyższą jakość i najnowsze technologie.

 

 

Roboty koszące zostały zaprojektowane tak, żeby móc działać zarówno podczas słonecznej jak i deszczowej pogody. Kosić trawniki na pochyłach nawet do 45% (24stopni).

Najtańszy model dostępny już od kwoty poniżej 3000 zł a montaż i instalacja sprzętu już od 600zł

Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie

501 696 463 – Tomek

501 349 755 – Bronek